Search
Close this search box.
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

SPORT & OUTDOOR

Nabízíme jednobarevný i plnobarevný potisk sportovního oblečení! Jsme tady, abychom přivedli vaši sportovní vizi k životu a pomohli vám vytvořit oblečení, které zaujme a podpoří vás při dosahování vašich sportovních cílů.

Naše služby KachelDesign zahrnují tisk na různé druhy sportovního funkčního oblečení, včetně dresů, legín, triček, bund a dalšího. S naším potiskem budete mít jedinečné oblečení, které vás bude odlišovat od ostatních a poskytne vám potřebnou motivaci na cestě ke sportovnímu úspěchu.

Pokud jste připraveni udělat krok ke zvýraznění svého sportovního týmu, klubu nebo individuálního stylu, neváhejte nás kontaktovat. Stačí vyplnit náš jednoduchý formulář níže, a my se vám co nejdříve ozveme s nabídkou a dalšími informacemi. Vaše sportovní ambice jsou pro nás důležité, a rádi vám pomůžeme vytvořit potisk, který vám bude vyhovovat.

Spojte se s námi a začněte sportovat v oblečení, které vás inspiruje a motivuje k dosažení vašich nejlepších výsledků. Děkujeme za váš zájem o naše služby a těšíme se na spolupráci!

Kontaktní formulář

    Tel.: +420 731 108 310
    asistentka@kacheldesign.cz
    Můžete nás najít také na sociálních stránkách.