Search
Close this search box.
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

ABSOLVENTI (páťák, deváťák, maturant)

Jsme připraveni pracovat pro vás na designu vaší TŘÍDNÍ MIKINY, ŠKOLNÍ KLOKANKY, MATURITNÍ MIKINY, ABSOLOVENSKÉ MIKINY. I taková TŘÍDNÍ MIKINA, ŠKOLNÍ TRIČKO, ABSOLVENTSKÁ KLOKANKA, ŠKOLNÍ VAK i TŘÍDNÍ ŠERPA může být originálem který bude nosit jen vaše třída. Protože stačí zaslat VLASTNÍ MOTIV(Y) a náš grafický tým ZDARMA vše zpracuje abychom společně vytvořili na škole legendární ŠKOLNÍ MIKINY nebo TRIČKA. Ale i námi nabízené motivy je možné upravit na vaše přání a to ZDARMA. Druh písma na vaše přání můžeme taktéž zrealizovat. Většinou stačí když nám napíšete název písma a my se s tím již popereme. Společně to dáme a vytvoříme MIKINU KLOKANKU, TRIČKO které se stane legendou u vás na škole. Společně naplníme heslo „VYMYSLI SI TO A DEJ TO TAM“.

UPOZORNĚNÍ

Vážení zákazníci, Váš zájem nás těší a pracujeme na plnění Vašich přání co nám síly stačí.

Přesto pro objednávky obdržené po 14. 06. 2024 NEMŮŽEME GARANTOVAT realizaci a odeslání do konce června

Moc děkujeme za pochopení a trpělivost.

Zde v menu si vyberte kategorii, která Vás zajímá.

TŘÍDNÍ MIKINA, ŠKOLNÍ TRIČKO, ABSOLVENTSKÁ KLOKANKA, ŠKOLNÍ MIKINA, TŘÍDNÍ TRIČKO, KLOKANKA, ŠERPA se objednává emailem nebo přes webový formulář. Pro email máme pro vás připravenou předlohu, kdy stačí stáhnout, vyplnit a odeslat na email: ASISTENTKA@KACHELDESIGN.CZ. Došlá objednávka je potvrzena emailem. U webového formuláře je potvrzení zasláno systémem, a to ihned po doručení (cca do 1 až 5 minut od odeslání). Pokud nedorazí tak jsme objednávku neobdrželi nebo byla chybně uvedena email adresa. U objednávky zaslaná emailem je potvrzení odesíláno individuálně. Pokud potvrzení objednávky neobdržíte, tak se pokusíme společně zjistit proč a domluvíme individuální postup jak dostat vaše data k nám.

Barevný potisk pro absolventy

Jsme tady, abychom vám pomohli udělat váš absolventský den ještě výjimečnějším. S naším barevným potiskem můžete dát vašim absolventským tričkům či mikinám osobní nádech a vytvořit unikátní vzpomínku na tuto důležitou chvíli ve vašem životě.

Společně to dáme a vytvoříme TŘÍDNÍ MIKINU, ABSOLVENTSKÉ TRIČKO, které se stanou legendou u Vás na škole.

Zde nabízíme menší inspiraci (všechny naše motivy můžeme vytisknout barevně), ale samozřejmě lze použít Váš osobní návrh.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY (FAQ)

Ano uvedené ceny triček, mikin, vaků a dalších jsou v letáku za textil jako takový i potisk.

1. DOPRAVNÉ – zasláno na dobírku a platba kartou (v ceně je poplatek za platbu na dobírku a poplatek účtovaný karetní společností) 298,00 Kč

2. DOPRAVNÉ – zasláno na dobírku a platba v hotovosti (v ceně je poplatek za platbu na dobírku) 198,00 Kč

3. ZVÝHODNĚNÉ DOPRAVNÉ – platba převodem a před odesláním 158,00 Kč

4. OSOBNÍ ODBĚR (v sídle firmy KachelDesign s.r.o.) – platba před vyzvednutím ZDARMA

Z výše uvedených cen bude odečtena SLEVA podle počtu odsouhlasených kusů (upřesníme v korektuře)

Ano můžete, stačí napsat požadované změny a grafický tým se pokusí provést požadované změny.

Nebudete připlácet, tyto úpravy jsou ZDARMA.

Vlastní motiv je bez příplatku (je ZDARMA).

Ano můžete, mix textilu barvou i střihem je ZDARMA – BEZ PŘÍPLATKU.

Ano tzv. korektura tisku je standard, bez souhlasu s korekturou nelze tisknout.

Doba celkové realizace se odvíjí od doby kdy dojde k odsouhlasení korektury, jaká je následná dostupnost textilu a tisková kapacita. Je možné se domluvit i na termínu z důvodu focení, výletu apod.. Říká se tomu individuální přístup.

Podklady je možno zaslat přes on-line web formulář nebo klasickým emailem (na webu máme předlohu), výběr jak to uděláte je na Vás.

Jako každý rok i letos máme nachystány NOVÉ MOTIVY Z NAŠÍ TVORBY a to pro přední a zadní stranu. Tyto obrázky najdete v záložce MOTIVY.

NENAŠLI JASTE ODPOVĚĎ NA VÁŠ DOTAZ? TAK NAPIŠTE A MY SE BUDEME SNAŽIT NA VÁŠ DOTAZ ZFORMULOVAT SROZUMITELNOU ODPOVĚĎ.

Tel.: +420 731 108 310
asistentka@kacheldesign.cz
Můžete nás najít také na sociálních stránkách.