Search
Close this search box.
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

QR kód a Spotify

QR KÓD

Všichni víme, že QR KÓD slouží k přenosu informací do mobilu, tabletu. Tak proč neudělat vaše ABSOLVENTSKÁ TRIČKA, TŘÍDNÍ KLOKANKY, ŠKOLNÍ MIKINY jiné než bylo dosud běžné? Díky námi vytvořeného QR KÓDU natiskneme barevné foto nebo plnobarevný motiv s použitím jedné barvy, natiskneme váš třídní pokřik nebo písničku. Samozřejmostí je kombinace našich motivů s QR kódem vytvořeným na vaše přání (foto, písnička, obrázek aj.). Pokud máte vlastní nápad, tak dejte vědět a budeme se snažit PROMĚNIT VÁŠ NÁPAD V REALITU.

PS: QR kód námi vytvořený bude uložený na našem serveru a funkční bez omezení nebo limitů (zobrazíš kdykoliv)

Pokud si zákazník vytvoří QR kód sám tak nemůžeme zaručit funkčnost v plném rozsahu a případné chyby jdou za zákazníkem.

Z naší zkušenosti víme, že lidová tvořivost se nemusí vyplatit. Na námi vytvořený QR kód dáváme záruku. QR kód vytvořený u KACHELDESIGN je jistota a pohodlí pro vás, protože vy zadáváte my vytvoříme /vy jen kontrolujete. U nás je to jiný level. Pro realizaci QR kódu potřebujeme dílčí podklady, jako například:

– odkaz na instagramový účet

– odkaz na třídní video, třídní album

– fotografie, texty pro vytvoření třídního tabla

– cokoliv jiného, záleží co budeme pod QR kód schovávat

Náš grafik po obdržení všeho potřebného vytvoří samotný QR kód, který bude uložen tak aby vytvořený a uložený QR kód zajistil, že:

– jeho platnost není limitovaná dobou trvání (funkčnosti), takže bude funkční hódně dlouho, ne-li déle

–  funkčnost není zatížena reklamou

– kód je funkční bez omezení (dobou trvání), bez překážek (zobrazování rušivé reklamy)

– zaručujeme jeho funkčnost i po natištění na tričko, mikinu, vak případně jiné

– zvolil rozlišení, které umožňuje pro vizualizaci i drobné chyby v samotném QR kódu

Vše výše uvedené si můžete ověřit v zaslané korektuře, protože QR kód je součástí korektury a vy máte možnost vyzkoušet funkčnost kódu, zkontrolovat obsah kódu. Kdyby bylo potřeba obsah ukrytý pod QR kódem korigovat, tak upřesníte co a jak upravit a náš grafik provede opravu a QR kód se znova zasílá ke kontrole (standardní postup). Pokud chcete do toho jít s námi, tak pošlete vše co má být obsahem QR kódu (dílčí podklady – jména, odkaz na třídní instagramový účet aj.). Grafický tým již zařídí zbytek nebo dá vědět co potřebujeme, tak abychom mohli splnit vaše přání. Výsledek bude zaslán ve zmiňované korektuře. Budeme tedy čekat a těšit na spolupráci.

SPOTIFY KÓD

Je technologie od společnosti SPOTIFY, která nabízí po načtení daného kódu přehrání písničky či třídního alba. Jednotlivé písničky můžete najít na webové adrese www.open.spotify.com. Pro realizaci nám stačí zaslat Váš výběr a my již vše ostatní zařídíme. PS: Skvěle se hodí například pod seznam jmen.

Ve Spotify vždycky najdeš tu správnou hudbu nebo podcast, který právě chceš slyšet. Poslouchat můžeš přes telefon, počítač, tablet i další zařízení. Čekají tu na tebe miliony skladeb. Bavíš se s přáteli, nebo jen tak odpočíváš, perfektní hudbu máš vždycky na dosah. Můžeš si vybrat podle svého anebo se spolehnout na dobrý vkus Spotify a nechat se překvapit. Kromě toho můžeš zalovit ve sbírkách svých přátel, umělců a celebrit nebo si vytvořit rádiovou stanici a o víc se nestarat. Spotify dá tvému životu dokonalý soundtrack. S předplatným i zadarmo.

UKÁZKA JAK SPOTIFY KÓD FUNGUJE
JAK PREČTU QR KÓD, KDYŽ NEMÁM V TELEFONU APLIKACI?

Mobilní telefon či jiné podobné zařízení, který má vestavěný fotoaparát dokáže přes nainstalovanou aplikaci přečíst QR nebo SPOTIFY kód. Pokud vlastníte operační systém ANDROID, tak aplikaci lze stáhnout přes GOOGLE OBCHOD PLAY (https://play.google.com/store). Do vyhledavače zadejte název aplikace například „Čtečka QR“. Objeví se celá řada vyhledaných aplikaci … doporučujeme (Čtečka QR, Skener QR). Vybranou aplikaci nainstalujte a zapněte. Před samotným skenováním Vám aplikace vyhodí hlášku, že potřebuje povolení využit fotoaparád. A můžete skenovat 🙂

K poslouchání hudby na Spotify je potřeba mít založený účet Registrace účtu. Poté můžete přes aplikaci Spotify poslouchat a načítat spotify kód hudbu podle svého přání.

NENAŠLI JASTE ODPOVĚĎ NA VÁŠ DOTAZ? TAK NAPIŠTE A MY SE BUDEME SNAŽIT NA VÁŠ DOTAZ ODPOVĚĎ.

Tel.: +420 731 108 310
asistentka@kacheldesign.cz
Můžete nás najít také na sociálních stránkách.