Search
Close this search box.
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

OBJEDNAT ABSOLVENSKÉ MIKINY/TRIČKA

Vážený zákazníku DĚKUJEME za Váš zájem si u nás objednat vaše MATURITNÍ MIKINY, ABSOLVENTSKÁ TRIČKA, ŠKOLNÍ MIKINY, ŠERPY aj.. K zaslání podkladů se nabízí možnost využít WEBOVÝ FORMULÁŘ nebo E-MAIL. Výběr je na Vás.

POTVRZENÍ ODESLANÉ A PŘIJATÉ OBJEDNÁVKY je samozřejmostí.

webového formuláře je potvrzení zasláno systémem, a to ihned po doručení (cca do 1 až 5 minut od odeslání). Pokud nedorazí tak jsme objednávku neobdrželi nebo byla chybně uvedena email adresa. PROSÍME o kontakt na tel. +420 731 108 310. DĚKUJEME.

U objednávky zaslaná emailem je potvrzení zasláno členem #TEAMKD. Pokud potvrzení objednávky neobdržíte, tak prosíme o kontakt na tel.: +420 731 108 310. Pokusíme se zjistit proč a domluvíme individuální postup jak dostat vaše data k nám. DĚKUJEME za pochopení i spolupráci.

VOLBA PRO OBJEDNÁVKU PŘES WEBOVÝ FORMULÁŘ

UPOZORNĚNÍ: Pokud používáte již nepodporovaný internetový prohlížeč INTERNET EXPLORER  tak níže uvedený webový formulář není plně funkční. V takovém případě prosíme použít E-MAIL. DĚKUJEME za pochopení a budeme se těšit na spolupráci.

UPOZORNĚNÍ

Vážení zákazníci, Váš zájem nás těší a pracujeme na plnění Vašich přání co nám síly stačí.

Přesto pro objednávky obdržené po 14. 06. 2024 NEMŮŽEME GARANTOVAT realizaci a odeslání do konce června

Moc děkujeme za pochopení a trpělivost.

PŘEDLOHY PRO OBJEDNÁVKU ZASLANOU E-MAILEM

Naše předloha není podmínkou. Má být ulehčením pro vás a náš realizační tým (hlavně u přezdívek). Předlohu si stáhnete, vyplníte, vložíte jako přílohu do emailu a odešlete na emailovou adresu:  asistentka@kacheldesign.cz

STAŽENÍ PŘEDLOHY:

Tel.: +420 731 108 310
asistentka@kacheldesign.cz
Můžete nás najít také na sociálních stránkách.