Search
Close this search box.
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

MOTIVY PRO POTISK MIKIN, TRIČEK

KachelDesign s.r.o. nabízí potisk nebo výšivku na TŘÍDNÍ MIKINY (klasik, klokanka se zipem i bez), ABSOLVENTSKÁ TRIČKA (PÁŤÁK, DEVÁŤÁK, MATURANT) a to z naší nabídky nebo dle vaší předlohy (originál jenom pro vás). V naší nabídce jsou motivy z naší tvorby, ale tzv. profláknuté. Nabízíme možnost upravit náš motiv dle vašich požadavků, tak TŘÍDNÍ MIKINA nebo TRIČKO bylo jiné. Říkáme tomu TEAMWORK. Vždyť i malá změna udělá ABSOLVENTSKOU MIKINU nebo TRIČKO originálním. Potom po světě běhá PÁŤÁK, DEVÁŤÁK, MATURANT s motivem který je originální. Úprava motivu (pro jména, obrázek) na vaše přání nebo realizace vlastních motivů je ZDARMA. Protože „PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU“.

Kategorie EDICE

Tvorbou motivů se bavíme a proto KachelDesign má nachystány kategorie EDICE kdy v jedné najdete motivy, které jsou limitované = jsou nabízeny jen v letošním školním roce. Jde především o ručně kreslené motivy pro PÁŤÁKY, DEVÁŤÁKY. Jde o motivy které jsou upraveny nebo přímo vytvořeny pro ABSOLVENTY prvního stupně školy. Úprava těchto motivů pro deváťáky je možná a ZDARMA.

Motivy pro PŘEDNÍ stranu nebo ZADNÍ stranu

Motiv pro zadní stranu lze upravit i pro přední stranu (jména dáme pryč, obrázek poupravíme = originální TŘÍDNÍ MIKINA pro deváťáka, páťáka nebo maturanta (a to ZDARMA). To samé platí i opačně kdy k obrázku přidáme jména, rok apod. = originální ABSOLVENTSKÁ MIKINA pro páťáka, deváťáka nebo maturanta. Je to na vás co to bude a jak to bude. Budeme se bavit společně při vytváření ŠKOLNÍ MIKINY, TŘÍDNÍHO TRIČKA, MATURITNÍ MIKINY. Společně vytvoříme originální TŘÍDNÍ TRIČKA, ŠKOLNÍ KLOKANKU, ABSOLVENTSKÉ MIKINY která se můžou stát legendou u vás na škole.

A TEĎ STAČÍ JEN VYBRAT DRUH PÍSMA A CO TO BUDE ZA MIKINU, TRIČKO, VAK NEBO .......
Tel.: +420 731 108 310
asistentka@kacheldesign.cz
Můžete nás najít také na sociálních stránkách.