Kacheldesign
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

CHCI OBJEDNAT

Vážený zákazníku DĚKUJEME za váš zájem si u nás objednat vaše TŘÍDNÍ KLOKANKY, MATURITNÍ MIKINY, ABSOLVENTSKÁ TRIČKA, ŠKOLNÍ MIKINY, ŠERPY aj.. K tomuto vám nabízíme možnost využít náš webový on-line formulář nebo možnost stáhnout předlohu pro zaslání emailem. Výběr je na vás.   

POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY je samozřejmostí

U webového formuláře je zasláno systémem, a to ihned po doručení (cca do 2 až 4 minut od odeslání). Pokud nedorazí tak jsme objednávku neobdrželi. PROSÍME o kontakt na tel. +420 731 108 310 a společně domluvíme postup jak dostat vaše požadavky k nám. DĚKUJEME za pochopení i spolupráci.

Objednávky vámi zaslané emailem je odpověď individuální (je zaslána členem týmu). Pokud potvrzení objednávky zaslané emailem neobdržíte do 1 až 2 pracovních dnů, tak prosíme o kontakt na tel.: +420 731 108 310. Pokusíme se zjistit proč a domluvíme individuální postup jak dostat vaše data k nám. DĚKUJEME za pochopení i spolupráci.

OBJEDNAT PŘES FORMULÁŘ

UPOZORNĚNÍ: Pokud používáte zastaralý internetový prohlížeč INTERNET EXPLORER tak níže uvedené webové formuláře nejsou funkční. V tomto případě prosíme ZASLAT OBJEDNÁVKU emailem. DĚKUJEME za pochopení a budeme se těšit na spolupráci.

OBJEDNAT PŘES EMAIL

Možnost stáhnout předlohu pro vyplnění objednávky a vložení do klasického emailu. Prosíme zaslat na adresu: asistentka@kacheldesign.cz


© 2020 KACHELDESIGN. Všechna práva vyhrazena.

Jazyky: Čeština / Slovenčina