Kacheldesign
"PROMĚNÍME VÁŠ NÁPAD V REALITU"

QR KOD

Všichni víme, že QR KÓD slouží k přenosu informací do mobilu, tabletu. Tak proč neudělat vaše ABSOLVENTSKÁ TRIČKA, TŘÍDNÍ KLOKANKY, ŠKOLNÍ MIKINY jiné než bylo dosud běžné? Díky námi vytvořeného QR KÓDU natiskneme barevné foto nebo plnobarevný motiv s použitím jedné barvy, natiskneme váš třídní pokřik nebo písničku. Samozřejmostí je kombinace našich motivů s QR kódem vytvořeným na vaše přání (foto, písnička, obrázek aj.). Pokud máte vlastní nápad, tak dejte vědět a budeme se snažit PROMĚNIT VÁŠ NÁPAD V REALITU.

PS: QR kód námi vytvořený bude funkční bez omezení a limitů (nafotíš a je to tam např. i za 12 měsíců)

Vlastní obrázek/motiv

Zde se nabízí vytvoření QR kódu s vaším vlastním motivem bez limitu barev a to za cenu jednobarevného tisku. Možností je spousta a tak proč toho nevyužít.

Fotografie třídy

Zde se nabízí vytvoření QR kódu s vaší fotografií. U fotografie schované v QR kódu je výhodou, že není nutná až taková kvalita samotné fotografie jako v případě tisku. Navíc foto můžeme doplnit o text jako je např. pokřik, jména pod fotkou apod.. Možností je spousta a tak proč toho nevyužít.

QR kode
Třídní písnička

Pošlete nám písničku, pokřik a my vám ji převedeme do QR kódu. Vy poté nafotíte a díky QR kódu i za 12, 14 ..... měsíců mikina, tričko nebo vak ve spolupráci s mobilem hraje vaši třídní písničku. 

Odkaz na webové stránky třídy

Vy nám pošlete adresu webových stránek, odkazu na třídní facebook nebo instagram apod. a my je převedeme do QR kódu který bude natištěn tam kde budete chtít. Lze kombinovat náš motiv s QR kódem vytvořeným na vaše přání.

VY NÁM VYTVOŘÍTE QR KÓD NA NAŠE PŘÁNÍ? 

Ano vy nám zašlete přání a podklady které má ukrývat QR kód a my jej zpracujeme.

MŮŽEME SI OVĚŘIT SPRÁVNOST QR KÓDU? 

Ano vytvořený QR kód je zasílán standardně v korektuře a tak si zkontrolujete správnost uložených dat. Bez souhlasu že je vše správně a bez chyb nelze tisknout.

JAKÁ JE PLATNOST QR KÓDU? 

Námi vytvořený QR kód bude fungovat dlouho a bez podmínek díky uložení na našem serveru.

JAKÁ JE MINIMÁLNÍ NEBO MAXIMÁLNÍ VELIKOST NATIŠTĚNÉHO QR KÓDU? 

Velikost tištěného kódu není limitována. Limitující jsou schopnosti čtecího zařízení (foťáku, tabletu). Zde je třeba zvolit velikost dle umístění samotného kódu na textilu, příp. v jakém motivu.

JAKOU VELIKOST QR KÓDU VYBRAT? 

Velikost QR kódu a vzdálenost při jeho načtení (vyfocení) určuje úspěšnost předání zakódovaných dat (foto, hudba, text apod.). Optimální velikost pro správné a spolehlivé načtení je zhruba desetina vzdálenosti ze které se bude číst (fotit). Například bude-li umístěn na prsu nebo rukávu ve velikosti cca 8 x 8 cm, tak vzdálenost pro načtení cca 80 cm je dostatečná.

JAK PREČTU QR KÓD, KDYŽ NEMÁM V TELEFONU APLIKACI? 

Mobilní telefon či jiné podobné zařízení, který má vestavěný fotoaparát dokáže přes nainstalovanou aplikaci přečíst QR kód. Pokud vlastníte operační systém ANDROID, tak aplikaci lze stáhnout přes GOOGLE OBCHOD PLAY (https://play.google.com/store). Do vyhledavače zadejte název aplikace například "Čtečka QR". Objeví se celá řada vyhledaných aplikaci ... doporučujeme (Čtečka QR, Skener QR). Vybranou aplikaci nainstalujte a zapněte. Před samotným skenováním Vám aplikace vyhodí hlášku, že potřebuje povolení využit fotoaparád. A můžete skenovat :)

NENAŠLI JASTE ODPOVĚĎ NA VÁŠ DOTAZ? TAK NAPIŠTE A MY SE BUDEME SNAŽIT NA VÁŠ DOTAZ ZFORMULOVAT SROZUMITELNOU ODPOVĚĎ.

potisk QR kodu na mikině