Čtyři kroky pro objednání šerp

Pro vaši objednávku jsme připravili ON-LINE formulář, který vyplníte krok po kroku (začíná barvou šerpy a končí doručovací adresou). Nabízíme zde možnost zadat i šerpu pro paní učitelku, pana učitele. Budete-li potřebovat pomoc volejte na: +420 731 199 735 nebo +420 731 108 310.
PS: Společně to dámeVzhled šerpy - zde prosíme zadat celkový počet kusů, barvu šerpy, barvu textu, typ písma; pokud máte speciální přání tak prosíme tuto skutečnost uvést do kolonky UPŘESNĚNÍ K OBJEDNÁVCE; pokud budete chtít šerpu pro paní učitelku(učitele), tak klikněte na políčko přidat a vypište vše potřebné

Přední strana šerpy - zde prosíme napsat text, který má být na šerpě z přední strany (např. ABSOLVENT 2019, DEVÁŤÁK 2018, KING OF SCHOOL 2020 apod.); pokud bude víc než jeden text např. pro paní učitelku, tak klikněte na zelené políčko PŘIDAT a do kolonky napište požadované znění (např. TŘÍDNÍ UČITELKA 2018)

Zadní strana šerpy - zde je možnost vypsat text jako přezdívky, seznam jmen, název školy aj.; u přezdívek se nabízí několik možností realizace jako např.: u spodní části šerpy (přezdívka napříč) nebo najčastěji realizované přezdívky na podél a to STŘEDNÍ (délka do 18cm) nebo VELKÁ (nad 18 cm) o jakou přezdívku máte zájem uveďte prosím do kolonky UPŘESNĚNÍ

Kontaktní údaje - zde prosíme o vyplnění jednotlivých řádků (každý řádek má svůj důvod); všechny tyto řádky slouží výhradně pro realizaci vaší objednávky jako: upřesnění nesrovnalostí před zpracováním i během zpracování podkladů, informace o stavu objednávky, info pro nás kam budeme zrealizovanou objednávku zasílat, předání informace o odeslání již zrealizované objednávky a případné další

Doručovací údaje

Obchodní podmínky (šerpy)

Zákazník s odesláním této objednávky dává souhlas s obchodními podmínkami. Za správnost obsahu a gramatické chyby zhotovitel neručí. Před tiskem je zákaznikovi k odsouhlasení zaslána korektura. Korektura je zasílána zdarma (více než třetí zaslání může být zpoplatněno). Součástí korektury je: náhled tisku, počet kusů, barva tisku, cena za kus, přípádné příplatky a jiné. Odsouhlasením korektury dává zákazník souhlas se správností korektury a s realizací podle jím odsouhlasené korektury. Jakákoliv změna (motiv tisku, počet kusů, barva tisku aj.) po odsouhlasení není garantována.

K samotné realizaci (nastříhání stuh, tisková příprava a další) se přistupuje po odsouhlasení korektury tisku a zaplacení zálohy (pokud nebude ujednáno jinak). Doba realizace závisí na termínu odsouhlasení korektury, dostupnosti stuh a kapacitě tiskárny. Zákazník bere na vědomí, že nelze svévolně stornovat příp. jakýmkoliv způsobem měnit objednávku po zadání k realizaci (tzn. po odsouhlasení korektury tisku).

Zboží je zasíláno na dobírku prostřednictvím ČESKÉ POŠTY, pokud nebude domluveno jinak. O odeslání šerp informován ČESKOU POŠTOU. A to zasláním informační SMS zprávy na mobilní číslo uvedené v objednávce (pokud nebude uvedeno – informační SMS nemůže být zaslána). Poštovné se účtuje podle objemu objednávky, pokud nebude ujednáno jinak. Pokud jsou objednány souběžně TRIČKA, MIKINY, tak dle počtu objednaných TRIČK, MIKIN (objednávka s množstvím do 12 hrazených kusů: max.184Kč; objednávka s množstvím 13 - 15 hrazených kusů: max.172Kč; objednávka s množstvím 16 - 18 hrazených kusů: max.158Kč; objednávka s množstvím 19 - 22 hrazených kusů: max.128Kč; objednávka s množstvím 23 - 25 hrazených kusů: max.98Kč; objednávka nad 26 kusů: zdarma). Pokud jsou objednány jen ŠERPY tak poštovné a balné činí max. 178Kč. S cenou poštovného bude zákazník seznámen předem (tato informace je součástí korektury tisku – soubor PDF v příloze emailu). V případě nevyzvednutí zásilky a jejího znovu zaslání platí objednávající další poštovné (pokud nebude ujednáno jinak).

Zhotovitel si vyhrazuje právo změny cen oproti cenám uvedeným v letáku, na webových stránkách apod.. O této změne je zákazník informován v korektuře (základní cena za kus). Zhotovitel si vahrazuje případné chyby na webových stránkách i tištěných firemních materiálech.

GDRP: všechny kontaktní údaje slouží výhradně pro zpracování vaší objednávky (nachystání tiskových pdkadů, zaslání zhotovené objednávky).

Kontakt Mapa stránek

Copyright 2016 Kacheldesign, všechna práva vyhrazena.