Pět kroků pro objednání školních mikin, triček, kraťas a ….....?

Pro vaši objednávku jsme připravili ON-LINE formulář, který vyplníte krok po kroku (začíná požadovaným textilem a končí doručovací adresou). Pokud nechcete např. přední stranu, zadní stranu, přezdívky, tak daný krok jednoduše vynecháte. Budete-li potřebovat pomoc volejte na: +420 731 199 735 nebo +420 731 108 310.
PS: Společně to dáme

Textil - zde se vyplní o jaký textil máte zájem; nabízíme možnost zadat v jedné objednávce víc než jeden druh textilu (namíchejte si trička, mikiny, kraťase v jedné objednávce a to barvou i střihem)

Celkový počet textilu: 0

Přední motiv - zde se vyplní o jaký motiv(y) přední strany máte zájem (např. v jedné objednávce motiv KING a QUEEN); nabízíme možnost zaslání vlastního motivu pomocí kolonky NAHRÁT PŘEDNÍ MOTIV*; cokoliv chcete pozměnit, tak napište do kolonky UPŘESNĚNÍ
*garantujeme, že váš vlastnoručně nakreslený nebo v grafickém programu vytvořený motiv nebude zneužit a bude originálem jen pro váši třídu

Prosíme o vložení obrázku těsně před odesláním formuláře.

Zadní motiv - zde se vyplní o jaký motiv(y) přední strany máte zájem (např. v jedné objednávce motiv KING a QUEEN); nabízíme možnost zaslání vlastního motivu pomocí kolonky NAHRÁT PŘEDNÍ MOTIV*; cokoliv chcete pozměnit, tak napište do kolonky UPŘESNĚNÍ
*garantujeme, že váš vlastnoručně nakreslený nebo v grafickém programu vytvořený motiv nebude zneužit a bude originálem jen pro váši třídu

Prosíme o vložení obrázku těsně před odesláním formuláře.

Texty zadní strany - zde se vypíšou texty, které máme na zadní stranu umístit např. název školy, školní roky, jména a další (vypisujte jen to co chcete – žádná kolonka není povinná)

Jména žáků

TABULKA PRO UPŘESNĚNÍ: PŘEZDÍVKA ala VELIKOST - zde prosíme pro realizaci přezdívek uvést samotnou PŘEZDÍVKU; TEXTIL (zda jde o TRIČKO, MIKINU nebo jiné např. kraťasy); BARVU TEXTILU (stává se, že ne všichni mají stejnou barvu); VELIKOST na kterou budeme danou přezdívku realizovat; BARVU TISKU (stává se, že ne všichni mají stejnou barvu tisku); MOTIV na tričku, mikině (např. KING, QUEEN)

Kontaktní údaje - zde prosíme o vyplnění jednotlivých řádků (každý řádek má svůj důvod); všechny tyto řádky slouží výhradně pro realizaci vaší objednávky jako: upřesnění nesrovnalostí před zpracováním i během zpracování podkladů, informace o stavu objednávky, info pro nás kam budeme zrealizovanou objednávku zasílat, předání informace o odeslání již zrealizované objednávky a případné další

Doručovací údaje

Obchodní podmínky (absolventské nebo maturitní mikiny, trička a další)

Zákazník s odesláním této objednávky dává souhlas s obchodními podmínkami. Za správnost obsahu a gramatické chyby zhotovitel neručí. Před tiskem je zákaznikovi k odsouhlasení zaslána korektura. Korektura je zasílána zdarma (více než třetí zaslání může být zpoplatněno). Součástí korektury je: náhled tisku, soupiska textilu, barva tisku, cena za kus, přípádné příplatky a jiné. Odsouhlasením korektury dává zákazník souhlas se správností korektury a s realizací podle jím odsouhlasené korektury. Jakákoliv změna (motiv tisku, soupiska textilu, barva tisku aj.) po odsouhlasení není garantována.

K samotné realizaci (objednání textilu, tisková příprava a další) se přistupuje po odsouhlasení korektury tisku a zaplacení zálohy (pokud nebude ujednáno jinak). Doba realizace závisí na termínu odsouhlasení korektury, dostupnosti textilu a kapacitě tiskárny. Zákazník bere na vědomí, že nelze svévolně stornovat příp. jakýmkoliv způsobem měnit objednávku po zadání k realizaci (tzn. po odsouhlasení korektury tisku).

Zboží je zasíláno na dobírku prostřednictvím ČESKÉ POŠTY, pokud nebude domluveno jinak. O odeslání triček, mikin a dalšího je zákazník informován ČESKOU POŠTOU. A to zasláním informační SMS zprávy na mobilní číslo uvedené v objednávce (pokud nebude uvedeno – informační SMS nemůže být zaslána). Poštovné se účtuje podle objemu objednávky, pokud nebude ujednáno jinak (objednávka s množstvím do 12 hrazených kusů: max.184Kč; objednávka s množstvím 13 - 15 hrazených kusů: max.172Kč; objednávka s množstvím 16 - 18 hrazených kusů: max.158Kč; objednávka s množstvím 19 - 22 hrazených kusů: max.128Kč; objednávka s množstvím 23 - 25 hrazených kusů: max.98Kč; objednávka nad 26 kusů: zdarma). S cenou poštovného bude zákazník seznámen předem (tato informace je součástí korektury tisku – soubor PDF v příloze emailu). V případě nevyzvednutí zásilky a jejího znovu zaslání platí objednávající další poštovné (pokud nebude ujednáno jinak).

Zhotovitel si vyhrazuje právo změny cen oproti cenám uvedeným v letáku, na webových stránkách apod.. Důvodem jsou především změny cen textilu u dodavatelů. O této změne je zákazník informován v korektuře (základní cena za kus). Zhotovitel si vahrazuje případné chyby na webových stránkách i tištěných firemních materiálech.

Kontakt Mapa stránek

Copyright 2016 Kacheldesign, všechna práva vyhrazena.